Yaşam

Will Smith’in Ünlü Bir Televizyon Aktörüyle Eşcinsel İlişkisi Olup Olmadığına İlişkin Eşinden Samimi Bir Açıklama

2022 Oscar töreninde sunucuya attığı tokatın ardından Will Smith’in adı magazin haberlerine konu oluyor. Geçtiğimiz günlerde eşiyle yıllardır farklı yaşadığı yönündeki tartışma yeniden gündeme gelmiş ve çok ses getirmişti. Detaylar içerikte!

2022 Oscar’larında yaşananları hepiniz hatırlıyorsunuz. Ünlü oyuncu Will Smith, ödül töreninde eşi Jada Pinkett’e yapılan şakaya sert tepki göstererek sunucuya tokat attı.

Yaşanan olayların ardından Smith’in eşiyle özel hayatındaki sorunlar sürekli gündeme geldi. Çiftin aslında uzun yıllardır ayrı yaşadığı ortaya çıktı.

Şimdilerde ise ikiliyle ilgili bambaşka bir konu ve iddia gündemde. Ve Will Smith’in bir aktörle eşcinsel ilişki içinde olduğuna dair söylentiler var…

Will Smith’in “Fresh Prince” oyuncusu Duane Martin ile birlikte olduğu iddiaları ortaya atılmıştı ancak Smith iddialar karşısında sessiz kaldı.

İddiaların dayanağı ise Will Smith’in eski yardımcısının, Smith ve Duane Martin’i soyunma odasında yakaladığını söylemesiydi.

Tezlerin ardından sunucu ve oyuncu Jada Pinkett Smith, halen evli olduğu eşi Will Smith hakkında açıklamalarda bulundu.

Jada Pinkett bu iddiayı ortaya atanları dava edeceğini söyledi ve…

… Smith’in şimdiye kadar bir erkekle birlikte olup olmadığı sorulduğunda şu cevabı verdi: “Asla, asla, asla.” Ayrıca eşi Will Smith’i şu ana kadar hiçbir erkekle görmediğini de belirtti.

Will Smith, 1990-1996 yılları arasında yayınlanan komedi dizisi The Fresh Prince of Bel-Air’de rol aldı. Martin dizide “Dr. Duane” karakterini canlandırdı.

Will ve Jada Pinkett Smith bu eşcinsel bağ tartışmasıyla gündemde gibi görünüyor. Bakalım önümüzdeki günlerde olayla ilgili ne gibi detaylar gelecek. Merakla bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu